SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin sisteminiz yüzünden Instagram beni block’lar mı?

Sistemimizden ötürü bloklama söz konusu değildir. Aksine Instagram algoritmasına uygun çalıştığımızdan Instagram tarafından hesabınızın puanını arttırmaktayız. Instagramdan herhangi bir nedenle blok veya ceza almak çok olası ve doğal bir şey olduğunu unutmayın. Başka bir nedenle bile hesabınız bloklanırsa kısa sürede açılmasını sağlayabiliriz.

Belirlediğimiz hedef kitleyi istediğim zaman değiştirebilir miyim?

İstediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sizinle çalışmaya başladıktan sonra paylaşımları nasıl yapmam gerekiyor?

Bizim için günde en az bir paylaşım yapmanız önemlidir. Paylaşılan post ne kadar ilgi çekici ya da hedef kitlenize uygunsa fayda o kadar artmaktadır.

Bana neden panel vermiyorsunuz ben ordan kendi hedeflememi yapayım?

GroupSHIFT Türkiye’deki diğer yazılımlar gibi basit bir algoritma ile çalışmamaktadır. Bir kişisel bilgisayarın yazılımı kaldırması mümkün olmadığı için İngiltere merkezli veri tabanlarında çalışmaktadır. Onun için panel vermemiz mümkün olamamaktadır.

Kişinin lokasyonunu nasıl görüyorsunuz?

Bu bilgiler Instagram tarafından her saniye alınmaktadır. Instagramın regular API leri ile bu bilgiye ulaşıyoruz. Bu sayede her telefonun veya bu telefona kayıtlı olan Instagram hesaplarının nerede olduğunu görebiliyoruz.

Çalıştığımız bir ajans var teşekkürler.

Çalıştığınız ajansınız ile çalışmaya devam etmelisiniz. Biz içerik üretmediğimiz için ajansınızın hazırladığı harika içeriklerin performansını arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Ajansınızın rakibi değil tamamlayıcısı konumundayız.

Neden her hesap için ayrı GSM hattı tanımlamalıyım?

Bu bizimle çalışmasanız da hesabınızın güveniliği için yapmanız gereken bir uygulamadır. Tek bir numaraya tanımlanan birden fazla hesap bir süre sonra Instagram güvenliğine takılmakta ve Instagram bunu şüpheli kullanım olarak nitelendirmektedir.

Instagram kendi verisini kullanmanıza nasıl izin veriyor?

Instagramın yasal API’lerini kullanarak çalıştığımız için veri erişimine ulaşabiliyoruz.

Neden bir web sitesi kurmalıyım ?

İletişim teknolojilerinin sağladığı hız, ucuzluk ve güven pazarlama stratejileriyle birleştiğinde, global olarak işletmelerin karl oranını arttırmaktadır. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de, 2008 yılında E-ticaret işlem hacmi 8 milyar TL yükselmiştir.

Sitem Ne Zaman Aktif Hale Gelir?

Siteniz işleme alındığı andan itibaren 24 saat içinde teslim olur. Kalite olduğu gibi hızda bizim için önemli bir faktördür.

Tasarımı değiştirebilir miyim?

DveB ile hazır şablonlardan seçtiğiniz size kurulu olarak gelir. İlgili şablon tamamen HTML/CSS ile hazırlanmıştır ve hiç PHP kodlarına girmeden, tasarımın tamamını HTML/CSS şablon üzerinden değiştirebilirsiniz. Şablon düzenleme diğer yazılımlar gibi sadece renkleri değiştirme değil tasarımın tamamını düzenlemeyi destekler.

Siteye canlı destek ekibi ekleyebilir miyim?

Altyapıda bulunan Canlı Destek DveB modülünü (opsiyonel) veya 3rd party firmalardan Canlı Destek hizmetini kullanabilirsiniz. Canlı destek hizmetlerinin tamamına yakınıda sitenize bir javascript kodunun eklenmesi yeterlidir. Şablon kodları sizin yönetiminizde olduğundan, ilgili kodları ekleyip canlı destek hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı ?
Bize yazın